U11 – A legjobb 9 között az 1 évvel idősebbeknél

U12-es bajnokság – Budapesti terület – 8. forduló, Róth Norbert vezetőedző beszámolója:

Kőbányai Darazsak/A – Vasas Akadémia U11  75-33 (26-12,9-7,24-6,16-8)

Vasas: Bogdán N. 13, Haberland Á. 7, Nagy Á. 2, Őseh-Sándor H. 2, Bucskó Z. 2, Bozó R. 2, Nagy A. 2, Tornyos Sz. 1, Vaspál M. 1, Scal B. 1, Balogh K. -, Nikic M. –

Az egy évvel idősebbeknél az utolsó forduló első mérkőzésén sajnos nem jött ki a lépés, egyszerűen nem tudták fiaink felvenni az ellenfél ritmusát, nagyon sok sima labdavezetésből végrehajtott ziccert kaptunk az egész meccsen. Magunkhoz képest igen kevés pontot sikerült szereznünk egész mérkőzésen, így csak az eredmény után tudtunk menni és végig fent állt a két csapat közötti 15-20 pontos különbség. Az első mérkőzés után egy pihenő következett, amit csapatprogrammal töltöttünk el.

Vasas Akadémia U11 – Kölökös Fiúk/A  54-73 (10-22,20-15,9-16,15-20)

Vasas: Haberland Á. 11, Bucskó Z. 8, Scal B. 8, Nagy Á. 6, Balogh K. 5, Nagy A. 5, Tornyos Sz. 3, Bogdán N. 2, Nikic M. 2, Bozó R. 2, Őseh-Sándor H. 1, Vaspál M. 1,

A második és ebben a szezonban utolsó mérkőzésen egy kicsit koncentráltabb játékképet mutatva, összeszedettebbek voltak a játékosaink, sajnálatos módon a gyengébb első és harmadik negyedben megnehezítettük a saját dolgunkat, és a félideji bűntetődobásokból sem esett be csak 3 pont.

Összességében nagyon sok tapasztalatot tudtak szerezni a 2011-es játékosaink az U12-es bajnokságban idén, amit borzasztóan hasznosnak tartok a fejlődésük szempontjából. Ezek nem feltétlen győztes mérkőzések után szerzett tapasztalatok, de sokat tudtak fejlődni egyénileg és csapat szempontból is.

Az U11-es csapatunk Gyermek bajnokságban a budapesti régió legjobb 9 csapata között végzett.

Bravó Srácok, csak így tovább! Hajrá VASAS!