U11-Fel a fejjel szombat

U11-es bajnokság – Budapesti terület – 5. forduló, Róth Norbert vezetőedző beszámolója:

Vasas Akadémia U11 – BHSE/A  45-52 (8-12,10-20,16-8,11-12)

Vasas: Haberland Á. 8, Bajor Z. 7, Balogh K. 6, Nagy Á. 5, Bozó R. 5, Rapcsák B. 4, Nagy A. 3, Bogdán N. 3, Üveges B. 2, Scal B. 1, Nótás Cs. 1,

A negyedik forduló mérkőzéseinek utólagos lejátszására szombaton került sor. A csapatunkon végig söpört a járvány, és sorozatos sérülésekkel és megbetegedésekkel is küzdve sikerült kiállni. a mérkőzés első félidejében próbálta a csapat felvenni az ellenfél ritmusát, ami a harmadik és negyedik negyedben meg is valósult, sajnos kevésnek bizonyult a mérkőzés végén. Ezt jól mutatja az eredmény is, reméljük fogunk még tudni teljes kerettel és erőbedobással is megmérkőzni mindkét együttes ellen.

Kőbányai Darazsak – Vasas Akadémia U11  79-52 (9-8,31-15,13-22,26-7)

Vasas: Bajor Z. 11, Haberland Á. 11, Nagy Á. 9, Bozó R. 6, Bogdán N. 5, Balogh K. 5, Nagy A. 4, Nótás Cs. 1,

A második mérkőzést egyből kezdve a már jól ismert kőbányai csapat ellen játszottuk. Nagyon sok 1:1 ziccer kosarat engedve nekik. Sajnálatos módon nem sikerült átvinni az első meccs lendületét a másodikra, kevés alkalommal játszottunk felállt védelem ellen, és elég sok hibát vétettünk egyéni védekezésben, ami nem elfogadható. Reménykedem benne, hogy játékosaim javuló egészségi állapota lehetővé teszi a következő fordulóig, hogy közel teljes létszámmal tudjunk edzeni, és kiállni, megmutatni, hogy együtt sokkal többre is képesek lehetünk.