U12 – Két véglet

U12-es bajnokság – Budapesti terület – Keresztjáték, Kozma Norbert vezetőedző beszámolója:

BKG Príma Szigetszentmiklós – Vasas Akadémia U12 39-80 (3-19, 17-30, 7-20, 12-11)

Vasas: Fülöp 16, Takács 11, Pintér 8, Don 8, Kis-Rabata 8, Méhes 7, Fodor 5, Kendelényi 5, Bató 5, Tömöry 4, Kelényi 2, Horváth 1,

A Gyermek Kupa utolsó fordulójában Fiú Régiós Jamboree-ban indultunk a szakmai tornába jutásért, amihez az első meccsünket kellett megnyerni. A BKG ellen azt a játék nyújtottuk, ami elvárható a csapattól, 4 negyeden keresztül sikerült tartani magunkat a megbeszéltekhez, és magabiztosan behúztuk a győzelmet.

Budapesti Honvéd/A – Vasas Akadémia U12 80-32 (17-3, 26-12, 14-8, 21-9)

Vasas: Takács 7, Fodor 3, Kendelényi 3, Fülöp 3, Horváth 3, Kis-Rabata 3, Bató 2, Pintér 2, Kelényi 2, Méhes 2, Don 2, Tömöry

A folytatásban azonban teljesen szétestünk, nem sikerült azt a tüzet a pályára vinni, amit az első mérkőzésen, így már az első negyedtől kezdve az eredmény után rohantunk. Ezzel együtt két kisebb sérülés is hátráltatott minket, sajnos elfáradtunk a végére, nem lett szoros mérkőzés.