U16/A – Higgadtan, magabiztosan a MAFC otthonában

Nemzeti Fiú Kadet Bajnokság, Rájátszás, Kárpáti Dániel vezetőedző beszámolója:

MAFC/A – Vasas Akadémia/A  51-99 (16-17, 11-30, 15-27, 9-25)

Vasas: Rosta 29, Zöldi 16/12, Nagy A. 11/6, Sass 9/6, Nagy Zs. 8, Flanek 6, Bartos 6, Hanzély 5, Erdélyi 3, György 2, Vajda 2, Szabó -,

Kadet csapatunk a Menyecske utcába látogatott el, ahonnan mindig nehéz győzelemmel távozni. A gyerekeket figyelmeztettem a meccs elején, így nem ért meglepetésként a házigazdák viselkedése.  Egy kiegyensúlyozott első negyed után, a félidőre 20 pontos előnnyel tértünk vissza az öltözőkbe. (27-47). Az olló tovább nyílt, védekezésünk energikus volt, néha pontatlan, de szívvel lélekkel küzdött mindenki a pályán. Teljesen egyirányú lett a mérkőzés. A különbség 50 pont fölé is emelkedett. Mindegyik játékosomra nagyon büszke vagyok, igazi csapatmunka volt.

De mindenekelőtt jobbulást kívánok Rosta Petinek, és gratulálok a csapatomnak, a legjobb választ adtuk.