U16/A – Megfelelő reakció Szolnok ellen

Nemzeti Fiú Kadet Bajnokság, Alapszakasz, Kárpáti Dániel vezetőedző beszámolója:

Vasas Akadémia/A – Szolnoki KA/A  132-36 (32-9, 29-6, 33-15, 38-6)

Vasas: Bartos G. 24, Nagy A. 21/3, Halasy Ö. 20, Szabó T. 19/3, Flanek V. 15, Nagy Zs. 11, Zöldi P. 11/3, Wang J. 6, Sass L. 5, Erdélyi A. -, Vadon M. –

Szombaton az U16-os csapatunk a Szolnoki KA csapatát várta Pasaréten.  A szerdai, kőbányai mérkőzés után javulásra számítottam a csapatom felől és egy igen agresszív ellenfélre készültünk fel. Sajnos a mérkőzésből gyorsan eltűnt minden izgalom. A harmadik percben 10, a nyolcadikban már 20 pontos előnyre tettünk szert. Mindezt 4 kulcsjátékosunk távollétében, és úgy, hogy egyik játékosunk sem játszott 25 percnél többet… Félidő 61-15… Második félidő 71-21.

Gratulálok az egész csapatnak, reakcióit vártam, reakciót kaptam. 9/9 csak így tovább. További sok sikert a szolnokiaknak.