U16/B – Vereség MAFC csapata ellen

Nemzeti Fiú Kadet Bajnokság, Alapszakasz, Róth Norbert edző beszámolója:

MAFC/A – Vasas Akadémia/B  106-81 (21-13, 23-23, 34-21, 28-24)

Vasas: Sass L. 17/15, Szabó T. 16/6, Kiss B 11/3, Flanek V. 10, Imre M. 10/6, Vadon M. 6/3, Korompay H. 4, Maszlag T. 3, Erdélyi A. 2, Ondima W. 2, Reményi B. -, Wang J. –

A hatodik fordulóban a MAFC együtteséhez látogattunk. Bátran küzdött végig a csapatunk a lepattanók tekintetében nem maradtunk alul, ami az egyik legfontosabb célunk volt a találkozó előtt. Sajnos a harmadik negyed elején voltak sorozatban eladott labdáink, néhány rossz átadás, amiből egyből gyorsindítás kosarakat kaptunk, így ismét el tudott távolodni a MAFC. A második félidőben kijött a magassági fölény a két csapat között, és 2:2 védekezésünk nem bizonyult elégségesnek, így a különbség a mérkőzés végéig megmaradt, de a csapat nem adta fel, és így is sikerült 81 pontot dobni ellenfelünknek.

Gratulálok a Srácoknak a hozzáállásukért, és hogy nem adták fel!