U18: Elfogytunk a végére

Nemzeti Fiú Junior Kiemelt Bajnokság keleti csoport, Stephen Arigbabu beszámolója, Faragó Péter fordításában:

Vasas Akadémia – Szolnoki KA  47-53  ( 16-6, 7-7, 8-22, 16-18)

Vasas: Lakatos 9/3, Fodor 5, Radics-, Kelemen 4, Csuti-.

Cserék: Gászner 15/3, Bartha 6, Pleesz-, Dunai 6/6, Honti 2.

„A mérkőzés második percében Radics szenvedett el bokaficamot, le kellett támogatni a pályáról és már nem is tudott a mérkőzésen visszatérni. A csapat túl és keresztül játszotta magát ezen a sokkon ami érte egyik vezére elvesztésével. Nagyon jó védekezéssel az előny nálunk volt félidőben. Azzal együtt hogy az ellenfél a félidőig mindössze 13 pontot szerzett, nem tudtuk meglovagolni jobban ezt a lehetőséget mert a pontszerzéssel nekünk is bajunk volt. Nagyon gyenge büntetőzésünk és kimaradt ziccereink miatt a különbség behozható maradt a vendégeknek, így csak 10 pont volt a csapatok között. A harmadik negyedbeli kezdésünk a mérkőzésbe került. Az eddig összesen 13 pontot dobó Szolnok 22 pontot rámolt be ekkor. 47-44 -es előnnyel vágtunk neki az utolsó 2 percnek amelyben nem tudtunk egyetlen egy pontot sem szerezni, pedig megvolt az esély és jó esélyünk rá, így a végére alulmaradtunk”