U18 – Magabiztos játék Pécsett

Nemzeti Fiú Junior Bajnokság, Rájátszás, Harald Stein vezetőedző beszámolója:

PVSK NKA – Vasas Akadémia  58-91 (20-18, 11-21, 15-23, 12-29)

Vasas: Kiss-Leizer G. 25, Filipovic I. 18, Bérces D. 14/3, Pleesz G. 11/3, Rosta P. 11, Bartha Sz. 8, Hanzély V. 4, Lugossy Á. -, Sárik-Veress M. -, Szabó S. –

Vasárnap Pécsre utaztunk, hogy megkezdhessük a rájátszás első idegenbeli mérkőzését. Meglehetősen jól kezdtük a mérkőzést, ennek ellenére mégis 2 pontos előnyt birtokolhatott a PVSK az első negyed végén . A második negyedben mondhatni még jobban rákapcsoltunk, mind támadás, mind védekezés tekintetében összeállt a játékunk, így 7 pontos vezetéssel mehettünk a nagyszünetre. A második félidőben nem volt kérdés, magabiztos játékkal, és jó védekezéssel 51-27 arányban sikerült megnyernünk a második játékrészt. Gratulálok csapatomnak. Sok sikert kívánok a PVSK együttesének.