U20 – Hazai győzelem

Morgen Ferdinánd Emlékbajnokság, Alapszakasz, Katona Róbert vezetőedző beszámolója:
Vasas Akadémia U20 – Nyíregyháza Blue Sharks U20 100-72 (17-19, 27-24, 29-19, 27-10)

Vasas: Bérces D. 26/9, Pleesz G. 23, Kiss-Leizer G. 11/3, Sass L. 11/9, Lugossy Á. 10, Erdős A. 7, György J. 5, Hanzély V. 5, Spanics D. 2, Flanek V. -, Szabó T. -, Szobonya M. –

Szombaton U20-as csapatunk a Sport11-ben játszott mérkőzést a Nyíregyházi Blue Shark ellen. Az első negyedben nem kezdtünk kellően koncentráltan, így ellenfelünk 2 ponttal vezetett az első negyed végére. A második negyedben túl sok hibát ejtettünk, ellenfelünk pedig jó ritmusban tudott pontokat szerezni. Ennek ellenére a negyed végén egy két perces jó periódusnak köszönhetően sikerült átvennünk a vezetést. A harmadik negyedben igyekeztünk ott folytatni ahol a második negyedben abba hagytuk, ennek eredményeképpen magabiztosan tudtunk támadni. A negyedik negyedben minden hibánkat sikerült kijavítanunk így sikerült magabiztosan megnyerni a meccset. Gratulálok mindkét csapatnak!