U20: Kötelező győzelem

U20 Morgen Ferdinánd Emlékbajnokság, Alapszakasz, Stephen Arigbabu vezetőedző beszámolója:

Nagykőrösi Sólymok KE U20 – Vasas Akadémia U20 61-124 (10-26, 19-20, 10-42, 22-36)

Vasas: Lakatos M. 10/6, Kelemen Á. 13, Dunai Z. 8/6, Cseh B. 10/6, Bartha Zs. 16,  Várszegi Á.21/9, Meződi P. 8, Pleesz Á. 6/3, Kódor T. 14, Fodor Á. 6/6, Tóth B. 12/12

Nem volt sok időnk pihenni a Szolnok elleni U18 hazai rangadónk után, Nagykőrösre utaztunk a győzelem reményében. A mérkőzést esélyeshez méltóan kezdtük, az első negyed végén megnyugtató, 16 ponttal vezettünk. A második negyedben nem úgy játszottunk ahogy az elvárható, nem pörögtünk eléggé, védekezésünk nem zárt rendesen, így 19 pontot kaptunk ebben a játékrészben. A második félidőben sikerült újra dominálnunk, mind a két negyedet több mint 10 ponttal nyertük meg. Külön öröm, hogy mindenki játszott legalább 13 percet és legalább 6 pontot hozzá tudott tenni a csapat teljesítményéhez

Fotó: Bornyi Márton