A távozók szép emlékeket visznek magukkal Pasarétről
A Vasas Akadémia férfi szakosztálya a felnőtt gárda három stabil emberét, Andrássy Gézát, Fekete Viktort és Pleesz Gergőt búcsúztatta múlt heti évzáróján. A komoly átalakulás előtt álló együttestől távozók mind sajátos esetek, ám az közös bennük, hogy a Pasaréten eltöltött hosszú éveket játékoskarrierjük legszebbjei között tartják majd számon. Bővebben »
