U16/B – Vereség a Fehér csoportban

Nemzeti Fiú Kadet Bajnokság, Rájátszás, Kárpáti Dániel edző beszámolója:

Vasas Akadémia/B – AKMÉ Körmendi Törpördögök  62-81 (17-23, 16-24, 21-16, 8-18)

Vasas: Sass L. 19/9, Korompay H. 16/3, Müller M. 7, Szabó T. 6, Kiss B. 5/3, Kovács L. 5, Maszlag T. 4, Elek D. -, Karda A. -, Kovács L. -, Reményi B. -, Vadon M. –

U16/B csapatunk Körmendet látta vendégül szombaton Pasaréten. A cél, a játékosok fejlesztése ebben a csapatban. A meccs folyamán érezhető volt az akarat és a koncentráció. Mindenki próbálta a maximumot kihozni a kapott lehetőségekből.  A félidőre már 14 pontos előnyre tett szert a vendég csapat. Fizikálisabbak és gyorsabbak voltak a mieinknél. A harmadik negyedben elkezdtük a felzárkózást. Fegyelem védekezésben, csapatmunka támadásban. Ha a büntető vonalon nem remegett volna a kezünk, akár a vezetést is átvehettük volna.  Így a meccs végére 62-81 lett a végeredmény, amihez gratulálok a csapatnak