U18 – Győzelem hazai pályán

Nemzeti Fiú Junior Bajnokság, Alapszakasz, Harald Stein vezetőedző  beszámolója:

Vasas Akadémia – SZEDEÁK U18/A 77-44 (25-6, 12-13, 15-13, 25-12)

Vasas: Rosta P. 18/3, Szabó S. 10/3, Erdős A. 9, Kiss-Leizer G. 9, Sass L. 9/6, Zöldi P. 9/3, György J. 6/3, Hanzély V. 5/3, Szabó T. 2, Korompay H. -, Spanics D. -, Szobonya M. –

Az első negyedet erősen kezdtük. A védelmünkön nem nagyon tudott át törni az ellenfél, az egész negyedben erősen támadtuk a gyűrűt, jól járattuk a labdát. Így az első negyedet megnyertük 25-6 arányban. A második negyed gyengébb volt, nem figyeltünk a másikra, próbáltunk egyéni helyzetekből jó kosarat szerezni, de az nem ment túl jól így az ellenfél megnyerte a második. A harmadik negyedünk jobb volt, mivel lassítottuk a játékainkat és próbáltunk üres helyzetekből kosarat szerezni így ezt a negyedet is megnyertük. A negyedik negyedben erős volt a játékunk nagyon jól sültek a hárompontosok és a védelmünk újra megerősödőt, forgattuk a labdát gyors passzokból kijátszottuk az ellenfelet, így az utolsó negyedet is sikeresen zártuk.