U18 – Kulcsfontosságú győzelem

Nemzeti Fiú Junior Bajnokság, Rájátszás, Harald Stein vezetőedző beszámolója:

Vasas Akadémia – FALCO-Vulcano Energia KC Szomb. U18/A 90-38 (22-11, 22-11, 22-6, 24-10)

Vasas: Erdős A. 19, Rosta P. 11, Váradi Á. 10. Sárik-Veress M. 8/6, Kiss-Leizer G. 7, Hanzély V. 6/6, György J. 6, Sass L. 6, Spanics D. 6/6, Zöldi P. 5/3, Flanek V. 4, Szabó S. 2

Junior csapatunk vasárnap a Falco csapata ellen lépett pályára Pasaréten. Tiszta cél lebegett a csapat szeme előtt. Amennyiben nyerünk bekerülünk a legjobb 8-ba. Nagyon magabiztosan kezdtük a meccset, mind védekezésben mind támadásban pontosan, hatékonyan játszottunk. Az első félidő végén ugyan kétszer annyi pontunk volt mint ellenfelünknek, mégis a negyedek vége fele rendre csökkent a csapat fókusza. Ezen kellett változtatni a második félidőre, ami sikerült is. Rendkívül dominánsan, ponterősen játszottuk végig a mérkőzés második félidejét. Ennek köszönhetően elsöprő győzelemmel (90-38) biztosítottuk be a helyünket az ország legjobbjai között.