U18 – Rájátszás utolsó mérkőzése

Nemzeti Fiú Junior Bajnokság, Rájátszás, Harald Stein vezetőedző beszámolója:

Vasas Akadémia U18 – Soproni SI KA SKC/A  45-63 (12-20, 8-9, 10-22, 15-12)

Vasas: Filipovic I. 17/3, Bérces D. 11/3, Kiss-Leizer G. 7, Bucskó Z. 4, Bartha Sz. 2, Pleesz G. 2, Rosta P. 2, Hanzély V. -, Lugossy Á. -, Ménesi M. –

Következő mérkőzésünket a Soproni SI KA SKC/A csapata ellen játszottuk. Tudtuk, hogy egy erős csapattal fogunk megmérkőzni, hiszen az előző találkozásunkkor is vereséggel távoztunk otthonukból. Az első negyedben a támadásaink nehezen eredményeztek pontot, így csak 12 pontot tudtunk szerezni. A védekezésünk ennél rosszabbul sikerült, emiatt 20 pontot engedtünk az első negyed végére. A félidő végére már kiegyensúlyozottabb volt. A második játékrészben támadó részen továbbra is nehezen szereztünk pontokat, ám védekezésünk fejéődésével a félidő végére 20-29 volt az állás. A harmadik negyedben támadásunk nem fejlődött. Védekezésünk azonban újra meggyengült, és ennek eredménye volt még egy elvesztett negyed (10-22). Az utolsó játékrészben elkezdtük összeszedni magunkat, de sajnos már késő volt, és még egy 15-12-es győztes negyeddel is elvesztettük a mérkőzést.