U20 – Nagy arányú győzelem

Morgen Ferdinánd Emlékbajnokság, Alapszakasz, Katona Róbert vezetőedző beszámolója:

Vasas Akadémia U20 – PRIMA Radobasket Törökbálint U20 136-39 (35-7, 33-16, 38-6, 30-10)

Vasas: Erdős A. 20, Sass L. 20/18, Váradi Á. 17/3, Spanics D. 15/12, Kiss-Leizer G. 14, Lugossy Á. 12, Hanzély V. 10, Fekete Á. 9, Szabó T. 8/6, Bérces D. 7/3, Pleesz G. 2, Szobonya M. 2

Szombaton a BKG Príma Akadémiát fogadtuk hazai pályán. Az első negyedtől kezdve uraltuk a mérkőzést, így már az elején nagyobb előnyre tettünk szert. A második negyedben sem engedtük, hogy koncentrációnk csökkenjen, így a nagyszünetben az eredmény 68-23 volt a Vasas javára. A harmadik negyedben mutattuk a legjobb védekezést, így a különbség tovább nőtt. A negyedik negyedünk is illeszkedett a sorba így egy nagyon magabiztos sikert arattunk. Gratulálok a csapatnak a kiemelkedően eredményes hozzáállásért!