Csapataink

NB I/B

SZAKMAI STÁB

 

Szakmai igazgató: Harald Stein

Vezetőedző: Evangelos Ziagkos

Edző: Stephen Arigbabu

Edző: Katona Róbert

Erőnléti edző: Ujhelyi Gyula

Technikai vezető: Bazsik Bence

Gyúró: Kováts Máté

Csapatorvos: Dr. Tállay András, Dr. Tábori Lilla

Sportpszichológus: Pankár Tibor

Gyógytornász: Tóth Ildikó

 

 

U20
 

SZAKMAI STÁB

 

Szakmai igazgató: Harald Stein

Vezetőedző: Stephen Arigbabu

Másodedző: Katona Róbert

Erőnléti edző: Ujhelyi Gyula

Technikai vezető: Bazsik Bence

Orvos: Dr. Tállay András, Dr. Tábori Lilla

Sportpszichológus: Pankár Tibor

Gyógytornász: Tóth Ildikó

 

 

 

U18 (Junior)

SZAKMAI STÁB

 

Szakmai igazgató: Harald Stein

Vezetőedző: Stephen Arigbabu

Edző: Katona Róbert

Edző: Medve Máté

Erőnléti edző: Ujhelyi Gyula

Technikai vezető: Bazsik Bence

Orvos: Dr. Tállay András, Dr. Tábori Lilla

Gyógytornász: Tóth Ildikó

Pszichológus: Pankár Tibor

 

 

 

 

U16/A (Kadet)

SZAKMAI STÁB

 

Szakmai igazgató: Nagy Zoltán, Harald Stein 

Vezetőedző: Kárpáti Dániel

Erőnléti edző: Mészáros Áron

Technikai vezető: Bazsik Bence

Orvos: Dr. Tállay András, Dr. Tábori Lilla

Gyógytornász: Tóth Ildikó

Pszichológus: Pankár Tibor

 

 

 

U16/B (Kadet)

 

SZAKMAI STÁB

 

Szakmai igazgató: Nagy Zoltán

Vezetőedző: Nagy Zoltán

Edző: Kárpáti Dániel, Róth Norbert, Kiss Ágoston

Erőnléti edző: Mészáros Áron

Technikai vezető: Bazsik Bence

Orvos: Dr. Tállay András, Dr. Tábori Lilla

Gyógytornász: Tóth Ildikó

Pszichológus: Pankár Tibor

 

 

U14 (Serdülő/A)

CSAPAT EDZŐI STÁBJA

 

Szakmai igazgató: Nagy Zoltán

Vezetőedző: Lakosa Ákos

Edző: Róth Norbert, Répási Roland, Márkus Attila

Erőnléti edző: Mészáros Áron

Technikai vezető: Bazsik Bence

Orvos: Dr. Tállay András, Dr. Tábori Lilla

Gyógytornász: Tóth Ildikó

Pszichológus: Pankár Tibor

 

 

 

 

U14 (Serdülő/B)

CSAPAT EDZŐI STÁBJA

 

Szakmai igazgató: Nagy Zoltán

Vezetőedző: Márkus Attila

Edző: Kozma Norbert, Répási Roland

Erőnléti edző: Mészáros Áron

Technikai vezető: Bazsik Bence

Orvos: Dr. Tállay András, Dr. Tábori Lilla

Gyógytornász: Tóth Ildikó

Pszichológus: Pankár Tibor

 

 

U12 

CSAPAT EDZŐI STÁBJA

 

Szakmai igazgató: Nagy Zoltán

Vezetőedző: Mészáros Szonja Elektra

Kiválasztó vezető: Magyar Zoltán

Atlétika-koordinációs edző: Mészáros Áron

Technikai vezető: Bazsik Bence

 

 

 

U11 

CSAPAT EDZŐI STÁBJA

 

Szakmai igazgató: Nagy Zoltán

Vezetőedző: Kozma Norbert

Edző: Balog Dominik

Kiválasztó vezető: Magyar Zoltán

Atlétika-koordinációs edző: Mészáros Áron