Csapataink

NB I/B

SZAKMAI STÁB

 

Szakmai igazgató: Harald Stein

Vezetőedző: Evangelos Ziagkos

Másodedző: Stephen Arigbabu

Erőnléti edző: Ujhelyi Gyula

Technikai vezető: Bazsik Bence

Gyúró: Bárány Levente

Csapatorvos: Dr. Tállay András, Dr. Tábori Lilla

Sportpszichológus: Pankár Tibor

Gyógytornász: Tóth Ildikó

 

 

U20
 

SZAKMAI STÁB

 

Szakmai igazgató: Harald Stein

Vezetőedző: Stephen Arigbabu

Másodedző: Kovács Dénes

Erőnléti edző: Ujhelyi Gyula

Technikai vezető: Bazsik Bence

Orvos: Dr. Tállay András, Dr. Tábori Lilla

Sportpszichológus: Pankár Tibor

Gyógytornász: Tóth Ildikó

 

 

 

U18 (Junior)

SZAKMAI STÁB

 

Szakmai igazgató: Harald Stein

Vezetőedző: Stephen Arigbabu

Másodedző: Medve Máté

Erőnléti edző: Ujhelyi Gyula

Technikai vezető: Bazsik Bence

Orvos: Dr. Tállay András, Dr. Tábori Lilla

Gyógytornász: Tóth Ildikó

Pszichológus: Pankár Tibor

Kollégiumi felelős: Haraszti Bernadette

 

 

 

 

U16/A (Kadet)

SZAKMAI STÁB

 

Szakmai igazgató: Nagy Zoltán

Vezetőedző: Katona Róbert

Másodedző: Kovács Dénes, Kárpáti Dániel

Erőnléti edző: Ujhelyi Gyula, Mészáros Áron

Technikai vezető: Bazsik Bence

Orvos: Dr. Tállay András, Dr. Tábori Lilla

Gyógytornász: Tóth Ildikó

Pszichológus: Pankár Tibor

Kollégiumi felelős: Haraszti Bernadett

 

 

 

U16/B (Kadet)

 

SZAKMAI STÁB

 

Szakmai igazgató: Nagy Zoltán

Vezetőedző: Kárpáti Dániel

Másodedző: Kovács Dénes, Katona Róbert

Erőnléti edző: Ujhelyi Gyula, Mészáros Áron

Technikai vezető: Bazsik Bence

Orvos: Dr. Tállay András, Dr. Tábori Lilla

Gyógytornász: Tóth Ildikó

Pszichológus: Pankár Tibor

Kollégiumi felelős: Haraszti Bernadett

 

 

U14 (Serdülő/A)

CSAPAT EDZŐI STÁBJA

 

Szakmai igazgató: Nagy Zoltán

Vezetőedző: Márkus Attila

Erőnléti edző: Mészáros Áron

Technikai vezető: Bazsik Bence

Orvos: Dr. Tállay András, Dr. Tábori Lilla

Gyógytornász: Tóth Ildikó

Pszichológus: Pankár Tibor

 

 

 

 

U14 (Serdülő/B)

CSAPAT EDZŐI STÁBJA

 

Szakmai igazgató: Nagy Zoltán

Vezetőedző: Lakosa Ákos

Másodedző: Kozma Norbert

Erőnléti edző: Mészáros Áron

Technikai vezető: Bazsik Bence

Orvos: Dr. Tállay András, Dr. Tábori Lilla

Gyógytornász: Tóth Ildikó

Pszichológus: Pankár Tibor

 

 

U12 

CSAPAT EDZŐI STÁBJA

 

Szakmai igazgató: Nagy Zoltán

Vezetőedző: Kozma Norbert

Kiválasztó vezető: Karatka Lajos

Erőnléti edző: Mészáros Áron

Technikai vezető: Bazsik Bence

 

 

 

U11 

CSAPAT EDZŐI STÁBJA

 

Szakmai igazgató: Nagy Zoltán

Vezetőedző: Róth Norbert

Kiválasztó vezető: Karatka Lajos

Atlétika-koordinációs edző: Mészáros Áron