TF – Vasas Akadémia  82-57  (25-18, 20-14, 20-7, 17-18)

Vasas: Moravcsik 4, Boros 4, Kelenföldi 5, Debreceni 7, Andrássy 16/9.

Cserék: Radics 4, Sólyom 5, Kozma 3, Steier 6/6, Barócsi 3, Csík Roli -, Kódor -.

A találkozóra meglehetősen sokat készültünk. Tudom, ez most nem látszott. De előző 7 alkalommal igen, így továbbra is az alapos felkészülésben hiszek:).

Számítottunk rá hogy a TF zónavédekezéssel fog kezdeni, így nem ért minket váratlanul az ügy. Sajnos erről beszélni is felesleges, mert nem jutottunk el oda hogy tudjunk támadni rendesen. Az első negyedben nem presszionáltuk a labdát, nem kommunikáltunk, mindenhonnan lemaradtunk legalább egy ütemmel. Legyen az dobás, passzok elkapása, rotáció, 1:1 védekezés. Így ez most nem sikerült. Még így is meccsben voltunk a harmadik negyed elejéig, amikor is végleg leszakadtunk. 7 győztes meccs után kikaptunk, sajnos gyenge játék is párosult ehhez. Szerencsére még rájátszásos esélyeink megmaradtak, de nehéz 4 meccs elé nézünk, igyekszünk hogy ez a nyomás a legjobbat hozza ki belőlünk. Legalább 2 meccs kell, így még nem figyeljük a többieket, most csak magunkkal foglalkozunk. Az otthon erős Nagykőrös ellen extrákra lesz szükség és a szokásos jó védekezésünkre. Szeretnénk visszavágni az otthon elszenvedett vereségért. Engem edzőként feldob hogy ilyen izgalmas 4 hét elé nézünk, izgatottan várjuk.