U12: Egy negyedet elrontottunk

Fiú Serdülő Budapest Bajnokság B csoport, Palánk Bálint vezetőedző beszámolója:

Vasas U12 – Zsíros Akadémia Kőbánya 2007 59-63 (16-12, 8-28, 13-10, 22-13)

Vasas: György 15, Csillag 6, Flanek 12, Bertényi T -, Rónai 2, Lovas -, Balogh 3, Nagy Zs 2, Hidvégi 2, Zsidek 5, Hanzély 8, Bertényi M 4.

Immáron kulcsjátékosaival kiegészülve revansot vett rajtunk a Kőbányai alakulat. Most sem kezdtünk rosszul, igyekeztünk tartani magunkat ahhoz, hogy nagy energiákat mozgósítunk védekezésben és támadásban is. Részben megoldottuk a feladatot, hiszen 10-2, majd 7 perc után 16-6 is állt a táblán, a negyed végére azonban kiengedtünk, és az ellenfél zárkózni tudott. A második negyedben ment el számunkra a mérkőzés. Sajnos nem a megfelelő koncentrációval lépett pályára ez az ötös, ahogy ez a negyed eredményén is látszik. Támadásban rossz döntéseket hoztunk, védekezésben pedig puhák voltunk, hagytuk az ellenfelet ellenállás nélkül ziccerezni. A második félidőre felvettük a kesztyűt, kiegyenlítettebb lett a mérkőzés, azonban túl nagy előnyt adtunk a második negyedben, bár becsülettel küzdöttünk és zárkóztunk, meccslabdánk nem volt a végén.