U14/B – Dupla győzelem

Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság Alapszakasz, Középház, Kiss Ágoston edző beszámolója:

Vasas Akadémia/B – DKKA/A 63-59 (21-14,11-12,19-18,12-15)

Vasas: Fuzik N. 14, Bajor Z. 12/3, Mónus V. 12, Mucsi B. 7, Kiss-Zsók Cs. 7/3, Haberland Á. 6, Lisztóczki M. 4, Balogh K. 1, Bogdán N. -, Bucskó Z. – Scal B. –

Első meccsünk a DKKA ellen kifejezetten döcögősen zajlott. Nem éreztük a ritmust, nehezen rázódtunk bele a meccsbe.
Habár rengeteg hibával játszottunk végig tudtuk tartani a 7-8 pontos előnyünket és a második félidőben tanúsított kemény védekezésnek hála megnyertük a mérkőzést.

Vasas Akadémia/B – MVM-Ose Lions U14/A  79-60 (22-16,21-16,16-18,20-10)

Vasas: Haberland Á. 24/3, Fuzik N. 19, Bajor Z. 15/9, Kiss-Zsók Cs. 11/3, Mucsi B. 4, Scal B. 2, Lisztóczki M. 2, Németh M. 2, Balogh K. -, Mónus V. -, Bogdán N. -, Bucskó Z. –

A második mérkőzést a hazai gárda ellen játszottuk. Egy meccs pihenő után óriási lendülettel kezdtünk neki a játéknak. Gyors kosarakkal a mérkőzés első másodperceitől kezdve végig vezettünk és domináltunk. A félidőben beállított 10 pontos vezetést végig tudtuk tartani. A kemény védekezésnek és a jó döntéseknek köszönhetően közel 20 pontos különbséggel megnyertük a mérkőzést. Gratulálok a csapatnak, ez férfi munka volt!