U14/B: Tanulságos mérkőzés volt

Budapesti Serdülő/A Bajnokság, alapszakasz, Bazsik Péter vezetőedző beszámolója:

Budapesti Honvéd/A – Vasas Akadémia/A 81:66 (21:10, 17:17, 19:22, 24:17)

Szilágyi 16, Bérces 10, Földi 8/6, Berár 6, Karda 6, Mizda-Pillinger 6, Major 5, Lugossy 4, Görömbey 2, Pleesz 2, Bartha 1, Kiss –

Összességében úgy gondolom, hogy nincs miért szégyenkeznünk. Az első negyedben nem úgy alakultak a dolgok, ahogy azt mi szerettük volna. A második negyedtől kezdve elhittük, hogy lehet keresnivalónk ezen a mérkőzésen. Nagyobb sebességre kapcsoltunk és helyenként nagyon szép dolgokat tudtunk csinálni, akár védekezésről beszélünk, akár a támadásról.

A harmadik negyed közepén egy 8-0-as rohamnak köszönhetően vissza tudtunk jönni a meccsbe. Ekkor 5 pont differencia volt a csapatok között. Sajnos itt nem tudtuk még egy fokozattal feljebb kapcsolni és a mi javunkra billenteni a játékot, így állandósult a lefújás pillanatáig 10-12 pont. Nagyon tanulságos mérkőzés volt a számunkra!