U16/B: 10/10 győzelemmel zártuk a Kadet Regionális Alapszakaszt

Fiú Kadet Regionális Közép régió, Felsőház, alapszakasz, Sárosi Bulcsú vezetőedző beszámolója:

Vasas Akadémia/B – MAFC/B 81-63 (21:17, 18:19, 25:18, 17:9)

Vasas: Konta 7/3, Dunai 4, Horváth B. 11, Honti B. 4, Kelemen 5.

Cs: LAKATOS M. 18, Kiss 10, Bartha Zs. 11, RÁCZ 9/3, Aruwa 2.

Pszichés szempontból az odavágó sem volt könnyű, hát, a visszavágó sem lett az… Talán a következő találkozás már könnyebb lesz…

Maga a mérkőzés a harmadik negyed elején (15:2) és a negyedik negyed közepén (11:1) bemutatott futásaink alkalmával dőlt el.

Az nagyon pozitív, hogy mindenki hasonló időt tudott a pályán tölteni, de a csapat kb. 60%-os szintet hozott.
Sajnos, nem tudtuk kihasználni, hogy – a hétközi törökbálinti meccshez hasonlóan – ezt a mérkőzést is egy erős ellenfél ellen vívhattuk. A csütörtökön bemutatott színvonalas játékunknak most a közelébe sem értünk.

Hajtottunk és szerettünk volna nyerni, de ezúttal fejben valahol nagyon messze jártunk. Az üdítő kivételektől eltekintve, szinte senki sem tudott kiegyensúlyozott, koncentrált teljesítményt nyújtani.