U20: Jobb dobó teljesítménnyel nagyobb arányban is győzhettünk volna

U20 Morgen Ferdinánd Emlékbajnokság, Alapszakasz, Stephen Arigbabu vezetőedző beszámolója:

PRIMA-BDSE Basket U20 – Vasas Akadémia U20  53-79 (11-18, 12-17, 16-26, 14-18)

Vasas: Dormán B. 15/3, Meződi P. 3, Kódor T. 16, Pleesz Á. 3, Tóth B. 5/3, Cseh B. 6, Lakatos M. -, Bartha Zs. 6, Horváth B. 11/9, Kelemen Á. 5, Várszegi Á. 9/9,

2021.03.28-án a budaörsiek U20-as csapatával mérkőztünk meg. Az első negyedben nem játszottunk igazán jól, sokkal nagyobb előnyt is kovácsolhattunk volna mint ami sikerült, így ennek a játékrésznek a vége 11-18 lett a javunkra. A második negyed sem volt az igazi,a védekezésünk messze nem volt elég jó és nem dobtuk be az üres vállalásokat, így az első félidőt 23-35 vezetéssel zártuk. A második félidőben sikerült kicsit összeszedni magunkat és sokkal jobban játszottunk. Intenzívebbek voltunk, valamint csapatként kezdtünk játszani, így a harmadik negyed eredménye 16-26 lett. A negyedik negyedben ismét egy kicsit lejjebb esett a színvonal, ezt a játékrészt 4 pontos előnnyel zártuk, a végeredmény 53-79 lett.

Fotó: Bornyi Márton